Op de laatste speeldag van dit seizoen wist het C2 team te winnen met een klinkende     7-0 overwinning.

Of dit nu kwam van de tegenstander, die van nervositeit omdat het kampioen kon worden, niet vrijuit speelde of dat het ons team was waarbij eindelijk de puzzelstukjes in elkaar vielen is niet bekend. Maar feit is dat er na een spannende avond een 0 - 7 op het scorebord stond.

De uitwedstrijd naar Davids stond bol van de spanning van zowel de tegenstander als ook bij het team. zouden ze in staat zijn de kampioen een pootje te lichten. En inderdaad lukte dit, maar doordat BC 2000 ook geen potten wist te breken door met  5-2 te verliezen werd Biljartschool Davids 5 uiteindelijk met 1 punt voorsprong kampioen.

Voor ons eigen team was het een opsteker om het toch al niet geweldige seizoen , laatste, zo te beëndigen. Dit geeft moed voor een nieuw seizoen om het beter te doen.